Укр

Корисні поради

ЯК ПРИБРАТИ ПРИЩІ НА ОБЛИЧЧІ

Перед тим як шукати оптимальний варіант засобу від прищів – маски, примочки, трав’яні настої, косметичні та лікувальні засоби – встановіть справжні причини висипань. Найпопулярнішими причинами прищів, акне і висипань на обличчі є:

Базові правила догляду за обличчям

Якщо ви встановили причини, ви знайдете правильну відповідь на питання: як прибрати прищі на обличчі. Це справа часу, бажання і прагнення до змін в кращу сторону.

Щоб шкіра стала чистою, а прищі зникли, дотримуйтеся правил гігієни. Користуйтеся косметичними засобами для догляду за шкірою обличчя згідно його типу. Вранці та ввечері використовуйте гель для очищення, тонік і зволожуючий крем.

Не забувайте правильно харчуватися. Їжте складні вуглеводи, білки тваринного і рослинного походження, сезонні фрукти та овочі. Виключіть з раціону солодке, борошняне, фаст-фуд і алкоголь. За місяць покращиться стан не лише обличчя, а і шлунку з кишечником.

Інноваційний шлях до здорової і чистої шкіри

Є безліч косметичних та лікарських засобів від прищів. Та вони не усувають причини їх виникнення, а діють безпосередньо на запалені ділянки шкіри.

Але є «розумний» засіб, який знає як прибрати прищі з обличчя назавжди – без гормонів, антибіотиків та побічних ефектів.

Це медичний препарат українського виробництва «Еліміналь гель» для внутрішнього використання. Він безпечний для здоров’я дорослих і дітей старше 6 років. Усуває більшість причин, що викликають появу прищів, акне та інших висипань. Створений на основі діоксиду кремнію і натурального пребіотика лактулози. Очищає як ентеросорбент, має протимікробну дію, гарантує ефект відновлення і загального зміцнення організму.

«Еліміналь гель» не тільки змушує працювати шлунково-кишковий тракт, але і весь організм, поліпшуючи загальний стан шкіри обличчя. Використовуючи його 10-12 днів кілька разів на рік, ви назавжди забудете, що вас турбували жахливі прищі.