Укр

Формула

Головні діючі компоненти:

Діоксид кремнію:

Це справжній прорив в ентеросорбції і унікальна розробка вітчизняних вчених!

За силою і швидкістю дії – в десятки разів переважає усі існуючі сорбенти! Особливістю діоксиду кремнію, є його здатність у великій кількості зв’язувати та виводити усі отруйні речовини, які накопичились в організмі за все життя. Це шлаки, токсині і алергени, різноманітні віруси та мікроби, від яких потрібно позбутися кожній людині.

Таким проявляється протімікробна, протиалергічна та дезінтоксикаційна дія. Виключною перевагою діоксиду кремнію є особливий механізм дії, що виводить тільки непотрібні та отруйні речовини з організму, а корисні вітаміни та мікроелементи залишає без змін.

Кремній діоксид, що входить до складу Еліміналь гелю, виробництва «Орісіл-фарм», пройшов тест на відповідність стандартам FDA і фармакопеї USA по монографних тестах USP 29-NF24.

Пребіотик Лактулоза:

Це живильна речовина для кишківника. ЇЇ дія  направлена на відновлення власної мікрофлори та встановлення екологічного балансу в кишківнику. Дія Лактулози направлена на відновлення всього видового складу мікрофлорфи.Особливо активно вона стимулює ріст та розвиток корисних біфідо – та лакто – бактерій .

Особливою перевагою лактулози, є здатність до відновлення захисної плівки в кишківнику, завдяку чому відновлюється порушена проникність його слизової, токсини та алергени не мають змоги проникнути у внутрішнє середовище організму.

Також  Лактулоза відповідає за нормалізацію перестальтики кишківника, за рахунок чого мінімізується ризик виникнення закрепів та відновлюється легкість і комфортне самопочуття. Лактулоза відновлює імунітет зсередини, оновлює корисну мікрофлору кишківника, усуває дисбактеріоз.

Таким чином, відбувається загальна детоксикація всього організму та відновлюється стан кишківника, завдяки чому покращується зовнішній стан шкіри. Інноваційна форма Еліміналю, у формі гелю, забезпечує легкість проходження через ЖКТ, дозволяє у короткий час проникнути у “проблемну зону”, захистити клітини і запустити відновлюючі процеси в організмі.